Kaçırılmayacak Balayı Fırsatları ve Eğlenceleri6

Kaliteli ve Ekonomik Balayı Otelleri

Ekonomik bir balayı tatili geçirmek yenilenen otel kampanyaları ile hiç de zor değildir. Çiftlerin balayı tatili kararlarını son ana bırakmamaları, önceden rezervasyon yaptırmaları ve otel olanaklarını takip etmeleri balaylarını ekonomik bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. üstelik rezervasyon işlemlerinin tamamı günümüzde online sistemler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Böylece evliliğe ilk adımlarını atan çiftler en lüks, en iyi balayı otellerinde aynı zamanda indirimli olarak tatil yapabilmektedir.

İndirimli ve ekonomik tatiller için önerilebilecek oteller arasında İzmir otelleri yer etmektedir. Çeşme – Boyalık ‘ta olan altın Yunus Resort & Thermal Hotel bu alanda hem imkânları hem de eşsiz doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Marina manzarası da olan otelde lezzetler de yüksek standartlardan oluşmaktadır. Böylece balayı otel isimleri araştırmalarından sonra burada karar kılan müşteriler herhangi bir pişmanlık yaşamak durumu ile karşılaşmamaktadır.

Ekonomik Balayı Otellerindeki Hizmetler

Balayı tatili otelleri arasında olan tesis, hizmet kalitesinin yanı sıra verdiği özel hizmetler ile de farklı olduğunu kanıtlamaktadır. Dünya evine yeni giren çiftler tatilleri boyunca otel odalarına gazete servisi alabilmektedir. Bunun yanı sıra çiftlerin ilk ziyaret günlerinde odaları özel bir şekilde süslenmektedir. Meyve sepetininve türlü ikramların yanı sıra şarap ikramı da yapan otel, balayı çiftlerine odaya kahvaltı hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle çiftlerin otelden memnun kalmaları daha odalarına giriş yapmaları ile başlamaktadır. Balayı çifti olarak tesiste konaklayan çiftler tesisin Spa indirimleri ile de avantaj yakalamaktadır.

Tertemiz denizin hemen kenarında olan tesis; havuz ve termal su gibi artıları ile de en iyi balayı otelleri kategorisinde gösterilebilmektedir. Çiftlerin deniz üzerinde; dalış okulu, banana ya da jet – ski gibi aktivitelere katılım sağlamaları mümkündür. Otelin plajının oldukça uzun olması denizde geçirilen vakitlerin artmasını sağlamaktadır. Ayrıca plaj, akşam saatlerinde romantik yürüyüşlerin yapılabileceği bir ortama da dönüşebilmektedir. Mekânın gece saatlerinde inanılmaz bir manzarası bulunmaktadır. tesisin Spa bölümünde yer alan hamamda ise termal sular eşliğinde aromaterapi sağlamak mümkün. Ayrıca Spa hizmetleri; güzellik merkezi, sauna ve masaj olanaklarını da beraberinde getirmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir