En İyi Balayı Otelleri | Balayınızın Rüya Gibi Geçmesi İçin Bilmeniz Gereken Her Şey

Tüm bu düğün planlamalarından, organizasyonlardan ve fırtına gibi geçen düğün gününden sonra, nihayet gevşemenizin, derin bir nefes almanızın, balayınızda yeni evli olmanın verdiği keyfi ve mutluluğu yaşamanızın zamanı geldi! Birçok yeni evlinin farkına varmadığı şeylerden biri, bu özel balayı döneminde kraliyet ailesi üyelerine yaraşır bir tatili hak ediyor olduklarıdır… Peki, en iyi balayı otelleri nasıl olmalıdır? Pahalı olması bir otelin iyi olması için yeterli bir kriter midir? Coğrafi olarak hangi özelliklerden hoşlanıyorsunuz; sıcak iklimler mi yoksa dağ evinde şömine başı keyfi mi? Tarzınıza göre en güzel balayı otelini belirleyebilmeniz mümkün! Tabii bazı ipuçlarıyla…

Bu tatil hayatınızda belki de en çok beklediğiniz ve bu yüzden de en iyi şartlarda geçmesini temenni ettiğiniz bir tatil. Dolayısıyla beklentiler yüksek… Hayatınızda belki de daha sonra yapamayacağınız deneyimleri balayınızda denemeyi düşünebilirsiniz. Issız adalarda şampanyalı piknikler, balinalarla yüzmek, metrelerde derine dalmak, özel aşçılarla donatılmış büyük bir teknede mavi tur… Unutulmaz anları yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlayacağınız en iyi balayı otelleri hizmetleri bunlardan bazılarını içerebilir. Neden olmasın?

En İyi Balayı Otelleri: Aksiyon mu Seviyorsunuz, Huzur mu?

Önceliklerinizi belirlemekte fayda var. Aksiyon ve macera peşinde misiniz yoksa gün boyu eşinizle birlikte denizin, kumun, güneşin sakinde tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Belki de her ikisi birden size uyuyor? Gündüz aksiyon ve macera içeren safari turları, akşam spa masajları ve müzik dinletileri… Ayrıca son dönemlerde popüler olan hizmetlerden ikisi “şehir gezintisi – spa ve safari – kumsal” ikilisi olarak kendini gösteriyor. Siz hangisini seçerdiniz?

Yine de en iyi balayı otelleri arasında popülaritesini asla kaybetmeyen şeyler vardır ki, onlar da büyük bir yatak, muhteşem manzaralar, harika yemekler ve birinci sınıf hizmettir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir