Bölgelere Göre En İyi Balayı Otelleri

Nikah masasında evet deyip düğünü yaptıktan sonra olmazsa olmazımız balayıdır. Hayatlarını birleştiren çiftler ömürleri boyunca tebessümle hatırlayacakları günler geçirmek isterler. Bunun için düğünden önce balayı planları yapılır. Planlar yapılırken eşten, dosttan, arkadaşlardan ve web sitelerinden en iyi balayı otelleri önerileri ve tavsiyeleri alınır. Öneride bulunanlar kendi düşünce tarzlarına ve isteklerine uygun olanları tavsiye edecektir.

Balayı planı yaparken sadece tavsiyeler doğrultusunda karar verilmemelidir. Gelin ve damadın ortak istedikleri hizmetleri sunan otel tercih edilmelidir. Ülkemizde her türlü isteğe cevap verecek otel çeşitliliği vardır. Gözlerden ırak dağ başında bir otel olabileceği gibi denize sıfır lüks bir otelde olabilir. Tabi farklı konumdaki otellerin sundukları etkinlikler de farklı olacaktır.

En İyi Balayı Otelleri İçin Tercih Edilen Bölgeler

Balayı, evli çiftlerin hayatlarının en güzel anılarıdır. Bu anılar, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı, 7 yıldızlı, ultra lüks en iyi balayı otelleri içerisinden birinde geçebilir. Yaz aylarında tatil beldelerindeki seçeneklerin sayısı çok daha artar. Özellikle Akdeniz ve Ege sahillerindeki oteller yaz aylarında balayı yapacak olanlara harika imkanlar sunar. Karadeniz Bölgesinde ise hem deniz kenarı hem doğal güzelliklerin olduğu konumlarda kusursuz hizmet veren oteller mevcuttur.

Doğu Anadolu Bölgesinde, Marmara Bölgesinde ve ülkemizin çeşitli kentlerinde kış tatilinin yapıldığı merkezler var. Bu merkezlerde çok özel sürprizli, eğlence dolu etkinlikler, animasyonlar ve lüks konaklama hizmetleriyle birlikte unutulmaz ve sorunsuz balayı geçirmek mümkündür. Bu otellerde sezonundan önce rezervasyon yapılması durumunda uygun fiyatla balayı yapılabilir.

Sürpriz Konseptlere Sahip Balayı Otelleri

En iyi balayı otelleri çiftlerin anılarını güzelleştirmek ve renklendirmek için çeşitli sürprizler yapmaktadır. Tatil, dinleme ve otel hayatının en güzel yanı nefis lezzetleri tatmaktır. Sabah kahvaltısında, akşam yemeğinde özel lezzetlerin sunulduğu oteller daha çok tercih edilmektedir. Eğlence salonlarında partilerin verildiği, ünlü sanatçıların konser verdiği bir otelde balayı yapmayı nerdeyse bütün çiftler arzu eder. Balayında bütün gününü otelde geçirmek istemeyenler için gezi ve tatil birleşimi bir konsept sunulabilir. Tarihi ve turistik yerler bakımından zengin olan beldelerdeki oteller bu konsepte çok uygundur. Doğanı ve tarihin büyüleyici güzellikleri gezilip otele gelinir. Otelin sunduğu harika hizmetler çiftin unutulmaz balayının bir parçası olur.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir