ilton Dalaman Sarigerme Resort Spa-Balayı

Termal Olarak En İyi Balayı Otelleri

Termal oteller hem balayı çiftleri hem de aile tatillerinde en çok tercih edilen oteller kategorisinde yer almaktadır. Çiftler doğru zamanda rezervasyon işlemlerini gerçekleştirerek en lüks, en iyi balayı otellerinde termal suların keyfini indirimli fiyatlar eşliğinde sağlayabilmektedir. Bu bağlamda ülkemizde belli başlı iller ve oteller öne çıkmaktadır. Afyon da termal suyu sayesinde ünlenen otellerden biridir.

Muhafazakâr çiftler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilen otel isimlerinden biri olan Ng Afyon Wellness Convention, misafirleri için beş yıldızlı bir hizmet alanı oluşturmuştur. Yarım pansiyon şeklinde olan otelin sistemi aile ve balayı tatillerine olduğu kadar iş toplantılarına da bir hayli uygundur. Üstelik otelin çevresi doğal güzellikler açısından bir hayli zengindir. Bu sayede tesis, termal çerçevede en iyi balayı otelleri arasındadır. Otelin genel özellikleri ve balayı çiftlerine hususi olarak verdiği hizmetler bir hayli beğeni toplamaktadır.  

Sağlık Dolu Bir Balayı

Balayı çiftleri termal sular sayesinde evlilik hazırlıkları süresince üzerlerinde biriken stresi ve yorgunluğu atabilmektedir. Üstelik odaların Deluxe olarak tercih edilmesi, termal suların odaların içinden de kullanılmasına olanak tanımaktadır. Otel bunun yanı sıra balayı tatilinin olmazsa olmazlarından olan yüzme aktiviteleri için tasarladığı havuzlarında da termal su kullanmaktadır. Çift olarak yüzmek isteyen yeni evliler, otelin termal havuzundan istifade edebilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle muhafazakâr çiftler için erkeklere ve kadınlara özel açık – kapalı havuzlar da otelde yer almaktadır.

Tesis, balayı otelleri kategorisinde çiftleri için özel hazırlıklar da yapmıştır. Çiftlerin odaları onlar daha giriş yapmadan önce detaylı bir şekilde süslenmektedir. Romantik profilin ön planda olduğu süslemelerden sonra balayı çiftlerine bornoz ve terlik setleri de bırakılmaktadır. Ayrıca otel konaklamalarında balayı çifti olan yeni evliler; A’la Carte restoranlarda bir öncelik hakkı elde etmektedir. Bu sayede çiftlerin balayı sürelerince restoran için beklemelerine gerek kalmamaktadır. Çiftler, otelin havuzlarından sonra Spa imkânlarından da istifade edebilmektedir. Bu alanda özellikle çiftli masaj odaları, hamam, çamur banyosu, sauna, kar çeşmesi ve farklı masaj türleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir