balayı çifti1

Sheraton Çeşme Resort Hotel ve Balayı Konsepleri

Balayı tatili için deniz ve güneşten vazgeçmeyen balayı çiftlerinin uğrak noktalarından biri de güzeller güzeli İzmir’dir. Havası ile denizi ile insanı ile ayrı güzel olan İzmir, tatil mekânları ile de güzelliğini kanıtlamaktadır. Bu nedenden ötürü mutlak suretle gidilmesi gereken balayı otellerine İzmir içinden de otel önerileri yapılmaktadır. Şehir il sınırlarında en lüks, en iyi balayı otelleri bulunmaktadır.

Çeşme – Ilıca’da yer alan Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa aile ziyaretleri için de balayı tatilleri için de çok iyi bir alternatiftir. Yarım pansiyon olan otel denize sıfır şekilde konum almıştır. Mimarisi harika olarak nitelendirilen oteli doğal güzelliklerinin yanı sıra aktiviteleri ve farklı kursları sayesinde de beğenileri toplamaktadır. Otel içinde çiftli şekilde katılım sağlanan aktiviteler tesisi en iyi balayı otel isimleri listesine yüksek sıralardan sokabilmiştir. Bunun yanı sıra çiftler evlilik tarihlerinden önce rezervasyonlarını yaptırarak, lüks tatillerini indirimli olan fiyatlar ile sayın alabilmektedir.

Balayı Otellerinde Kalite

Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa kalitesi ve hizmetleri ile en iyi balayı otellerinden biri olmak özelliğini devam ettirmektedir. Çiftler otel içerisinde bulunan dans kursu sayesinde yeni danslar öğrenilen aynı zamanda eğleneli vakit geçirebilmektedir. Aktiviteler sayesinde çiftlerin farklı alanlarda deneyim kazanmasını sağlayan tesis su sporlarında da bir hayli gelişmiştir. Balayı çiftleri , otelin muhteşem denizi eşliğinde; jet – ski, banana, sörf şeklinde değişim gösteren etkinliklere katılabilmektedir. Ayrıca otelde bilardo salonundan bowlinge kadar eşli olarak yapılabilecek aktiviteler de yok değildir.

Balayı otellerinde, çiftlerin balayı tatili yapmalarının belli başlı avantajları bulunmaktadır. Yeni evli balayı çiftlerinin girişleri sırasında evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri de sıralanacak olan avantajlardan ücretsiz bir şekilde faydalanmalarına olanak tanımaktadır. Öncelikle çiftler otele erken giriş yapabilmektedir. Müsait olma durumu ile birlikte gerçekleşen erken girişlerde çiftlerin odaları harika bir şekilde süslenmektedir. Abartıya da kaçılmayan süslemelerden sonra misafirlere hem şarap hem de meyve ikramı yapılmaktadır. Üstelik otelin balayı çiftleri için Spa indirim imkânı da yer almaktadır. Bu da yeni evlilerin hizmetlerden uygun fiyatlı yararlanmalarını sağlamaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir