balayı çitti

Kış Aylarında Balayı İçin Otel İsimleri

Düğünler sadece yaz ya da bahar aylarında olmamaktadır. Pek çok çift gerek istekleri gerek farklı nedenlerden ötürü kış aylarında da evlenebilmektedir. Ülkemizde balayı tatili için farklı imkânların bulunması kış mevsiminin balayı yapmak için uygun hale gelmesini sağlamıştır. Bu alanda özellikle dağ otelleri büyük bir ilgi görmektedir. Üstelik dağ otellerinin de balayı çiftleri için muhteşem kampanyaları ve fırsatları bulunmaktadır. Kış aylarında tercih edilebilecek en iyi balayı otellerinden biri de Erzurum’da bulunmaktadır.

Mevsim şartları sayesinde kar sporları açısından oldukça elverişli olan Erzurum, Palandöken dağında farklı pistler bulundurmaktadır. Çiftler, tatillerinde tam pansiyon plus özeliği de olan Dedeman Palandöken Hotel ‘i tercih edebilmektedir. Çiftler balayı tatilleri için Palandöken Dağı’nın eteklerine kurulmuş olan bu oteli tercih ettiklerinde muhteşem bir manzara da elde etmiş olmaktadır. Üstelik tesisin hizmet kalitesi en lüks, en iyi balayı otellerinde olması gereken tüm detayları içerisinde bulunduran seviyelere ulaşmıştır.

Kış Aylarındaki Çiftlerin Balayı Avantajları

Kış aylarında yapılacak balayı için araştırılan otel isimleri pek çok çifti Palandöken’e yönlendirmektedir. Bu bağlamda tercih yapan çiftler herhangi bir pişmanlık yaşamamaktadır. Otel, çiftleri için özel olarak ikramlarda bulunmaktadır. Üstelik güler yüzlü ve ilgili bir ekip ile çalışan ekip, ziyaretçilerinin istekleri doğrultusunda yenilikler de yapabilmektedir. Böylece balayı tatillerini kusursuz şekilde geçirmek mümkün olmaktadır. Yeni evli çiftler otelde yapılabilen aktiviteler ile eğlenceli zaman da geçirebilmektedir.

Balayı otelleri, çift şeklinde yapılabilen aktiviteler sayesinde yeni evlilerin birbirlerinden ayrılmadan balayı tatili yapmalarını sağlamaktadır. Tesis içerisinde bulunan kapalı havuzda vakit geçirmek gerçekleştirilebilecek ilk aktivitelerden biridir. Bunun yanı sıra otelin en önemli özelliği farklı şekillerde kayak yapma şansı sunmasıdır. Çiftler; snowboard, lift, kızak takımı gibi ekipmanlar eşliğinde kayaklarını rahat bir şekilde yapabilmektedir. Üstelik dışarıda vakit geçirdikten sonra otelin imkânları arsında olan salep ya da sıcak şarap eşliğinde ısınmak gibisi yoktur. Yeni evli çiftler kayak konusunda deneyimsizlerse otelin eğitmenlerinden ders alabilmektedir. Tesis, dersler konusunda tüm ziyaretçilerine yönlendirme yapmak gibi bir misyona sahiptir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir