Keyifli Bir Balayı Tatili İçin Otel Önerileri

Çiftlerin balayı tatili için belli bir bütçe ayırmalarından sonra program yapmaya başladıkları bir gerçektir. En lüks, en iyi balayı otelleri erken rezervasyon yapılması şartının sağlanmasının ardından piyasaya göre uygun fiyatlardan kapılarını aralamaktadır. Çiftlerin düğünlerini gerçekleştirdikleri aylar ya da farklı özel sebepler tatillerin her daim deniz, güneş ve kum üçlüsünden oluşmaması sonucunu getirmektedir. Özellikle kış aylarında dünya evine giren çiftler balayı tatili için farklı önerilerden biri olan termal otelleri tercih edilmektedir.

Ülkemiz deprem bölgesinde olduğu için termal kaynaklar bakımından da oldukça gelişmiştir. Türkiye’nin en modern termal otellerinden biri de Yalova sınırları içerisindedir. Üstelik Yalova büyükşehirlere yakın olması ile de tercih edilen en iyi balayı otelleri listesinde kendine yer bulabilmektedir. Lova Hotel & Spa eşsiz tasarımı ve nezih ortamı sayesinde balayı çiftlerinin tatillerini huzur içerisinde geçirmesini sağlamaktadır. Ayrıca otel, çiftleri için romantik sürprizler de hazırlamaktadır.

Termal Otellerde Balayı Fırsatları

Termal otel isimleri içinde kendini gösteren Lova Hotel & Spa, balayı çiftlerine özel balayı süiti sunmaktadır. süit içerisinde konsept olarak jakuzi gibi ekstra hizmet alımları sağlanmaktadır. Üstelik otele balayı için gelen çiftler kendilerine özel şekilde süslenmiş olan bir oda ile balaylarına inanılmaz bir başlangıç yapabilmektedir. Otelin restoranında yemeklerin bir hayli lezzetli olması da sağlanan avantajlardan biridir. Bu sayede çiftler yemekler açısında da şanslı bir tatil geçirebilmektedir.

Termal balayı otelleri sağladıkları sağlıklı hizmetler ile isimlerinden söz ettirmeyi başarmaktadır. Bu bağlamda Lova Hotel & Spa suyu termal bir özellik taşımamasına karşın özel hizmetleri ile kendini kanıtlamıştır. Balayı çiftleri tercihlerine göre buhar ya da masaj odalarına girebilmektedir. Vücut bakımlarının da yapılabilmesi otelin sağladığı imkânlardan sadece biridir. Çiftler sıcak su ile vücutlarının yumuşamasından sonra şok duşları ile kendilerini yenileyebilmektedir. Otelde açık ve kapalı havuzların yer alması, köpük banyolarının bulunması ise balaylarında sıklıkla tercih edilen aktivitelerdendir. Ayrıca çiftler otelin akşam saatlerinde sağladığı animasyon, canlı müzik gibi eğlenceler eşliğinde vakit geçirebilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir