Kayak için En İyi Balayı Otel İsimleri-Ağaoğlu My Mountain Hotel2

Kayak için En İyi Balayı Otel İsimleri

Kış temalı düğünler son yılların en popüler olan düğünlerinden biridir. Üstelik kış aylarında dünya evine girmiş olan çiftler balayı tatili için yaz aylarını beklemek zorunda da değildir. Dağ otellerinin balayı çiftleri için sağladığı imkânlar, kar eşliğinde romantizm seviyesi yüksek bir tatil geçirilmesini sağlamaktadır. Kar tatili ve kayak denince akla ilk gelen illerden olan Bursa bu bağlamda en lüks, en iyi balayı otelleri ile ziyaretçilerini beklemektedir.

Ağaoğlu My Mountain, Uludağ’da 2. Oteller Bölgesi’nde yer alan otellerden birdir. Her şey dâhil paketleri olan otel, bu sayede kış aylarında sıcacık bir balayı geçirmek isteyen çiftler tarafından tercih edilmektedir.  Yirmi seneye yakın zamandan bu yana aralıksız olarak hizmet veren tesis, kalite ve politikalarından ötürü en iyi otel isimleri araştırmasında kendine yer bulmuştur. Muhteşem bir kış düğünü ile dünya evine girmiş olan çiftler, bembeyaz karlar ve kış manzarası eşliğinde balayı tatillerinde tesiste zaman geçirebilmektedir.

Kayak Balaylarında Alınan Hizmetler

Balayı otelleri ve kar konsepti denince akıllara ilk olarak kayak yapmak gelmektedir. Hava şartlarının müsait olduğu durumlarda çiftler gerekli kayak ekipmanlarını temin ederek diledikleri gibi her anlamda kayabilmektedir. Bunun yanı sıra otelde kayak için eğitim veren özel hocalar da bulunmaktadır. Böylece çiftler kısa süre içerisinde pistlerde yer alabilecek seviyede kayak becerilerini geliştirebilmektedir. Ancak otelin balayı çiftleri için farklı imkânları da bulunmaktadır.

Balayı çiftleri için otel içerisinde odaya kahvaltı servisi alabilmektedir. Servisin özel meyve ve şaraplarla devam etmesi, tesisin en iyi balayı otellerinde kullanılan sistemleri kullandığını göstermektedir. Ayrıca tesisin Uludağ’da bulunması havuzunun olmasına mani değildir. Çiftler ister havuz ister Spa hizmetlerinden istifade edebilmektedir. Kapalı havuz, sıcak suları sayesinde kış aylarında inanılmaz bir rahatlık sağlamaktadır. Spa merkezinde ise hamam avantajı bulunmaktadır. Balayı çiftleri indirimli olarak kullanabildikleri balayı hizmetlerine; sauna, masaj ya da köpük gibi imkânları da ekleyebilmektedir. Böylece çiftler tam bir rahatlık sağlayarak balayı tatillerini devam ettirebilmektedir. Otel, kahvaltıları, ikramları ve leziz akşam yemekleri ile de müşterilerinden beğeni toplamaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir