Kaçırılmayacak Balayı Fırsatları ve Eğlenceleri3

İndirimli Balayı Tatili İçin Fırsat Otelleri

Balayı tatili genel çerçevede en lüks, en iyi balayı otellerinde yapılmak istenmektedir. Ancak çiftler daha yeni düğün,evlilik gibi masraflar yaptıkları için bu tatilde ekonomik paketlere yönelmek isteyebilmektedir.  Ülkemiz adeta bir tatil cenneti olduğu için oldukça pahalı balayı otellerini de ekonomik olanlarını da bulmak mümkündür. Bu alanda sadece çiftlerin ne istediklerini bilmeleri gerekmektedir.

Muğla, en iyi balayı otelleri kapsamında ekonomik olan otelleri de sınırlarında bulundurmaktadır. Üstelik otellerin muhteşem bir denizi, sahili ya da havuz gibi imkanları yer almaktadır. Palm Bay Beach Hotel, bu alanda tavsiye edilebilecek otellerden biridir. Çiftler otelin imkanlarından indirimli bir şekilde yararlanabilmektedir. Bu alanda önemli otel isimlerinden biri olan tesis, aktiviteler açısından oldukça geniştir. Otelde, çiftler için oda kahvaltı seçeneği mevcuttur.

Balayı Tatilinde Erken Rezervasyon

Tesisin, balayı tatili için kendini tercih eden çiftlerine özek hazırlıkları da yok değildir. Ancak sayılacak olan hazırlıkları ücretsiz bir şekilde kullanabilmek için çiftlerin otel giriş tarihinden en çok otuz gün önce resmi olarak evlenmiş olmaları gerekmektedir. Bunun için otel girişlerinde çiftlerin evlilik cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları bir hayli önemlidir. Otel, yeni evli çiftlerinin odalarını süslemektedir. Genellikle yatağın üzerine gül yaprakları dökülerek hazırlanan odada bornoz ve terlik seti şeklinde eşyalar da bırakılmaktadır. Ayrıca çiftler odalarına gelen kahvaltı servisi ve meyve ikram sayesinde kendilerini özel hissedebilmektedir. Son olarak tesis, yeni evli çiftlerine özel olarak Spa indirimi avantajı da sunmaktadır.

Yeni evlenen çiftlerin ekonomik balayı otellerinde balayı tatili için araştırmalarını son ana bırakmamaları da yapılması tavsiye edilen işlerden biridir. Çünkü pek çok lüks otel, erken rezervasyon şeklinde kampanyalar sunmaktadır. Böylece çiftler, son anda ödeyecekleri fiyatın oldukça az bir miktarına balayı tatillerini temin edebilmektedir. Balayı planlamasına başlamak için nikâh ve düğün tarihinin belli olmasını beklemek mümkün olmaktadır. Çünkü kaliteli oteller aylar öncesinden rezervasyon kabul etmektedir. Üstelik bu şekilde hareket eden çiftler, otellerin balayı çiftleri için hazırlamış oldukları süit odalar dolmadan tatillerini o odalarda geçirme şansı da yakalayabilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir