Kaçırılmayacak Balayı Fırsatları ve Eğlenceleri4

İndirim Fırsatı Sunan Balayı Otelleri

Nişan, kına gecesi, düğün ve ardından gelen balayı, çiftler için unutulmaz anlar vaadi ile sunulan paketlerden oluşmaktadır. Evlilik hazırlıkları ile geçen aylarda hem yorulan hem de büyük stres yaşayan çiftler en lüks, en iyi balayı otelleri ile aradıkları rahatı nihayet bulabilmektedir. Ayrıca geçmiş zamanlarda oldukça pahalı olan balayı tatilleri günümüzde erken rezervasyonlar sayesinde normal fiyatların oldukça altında rakamlar ile güzel ve eğlenceli bir tatil yapılabilmektedir.

Balayı otellerinin neredeyse tamamı erken rezervasyon taleplerini kabul etmektedir. Bu alanda işlem gören ve aynı zamanda oldukça lüks olan otellerden biri de Crystal Sunrise Queen Luxury Resort Spa olarak gösterilmektedir. Tesis, ülkemizin turizm cennetlerinden biri olan Antalya – Side’de yer almaktadır. Tam olarak Kumköy mevkiinde bulunan otel hizmette adeta sınır tanımamaktadır. Tesis hizmet politikası sayesinde gelen ziyaretçileri tarafından en iyi balayı otelleri kapsamına çoktan alınmıştır.

Balayı Otellerinde Çiftlere Özel Hizmetler

Balayı çiftleri balayı tatili için oteli tercih ettiklerinde ne zaman evlendikleri çok önemlidir. Çünkü otel politikaları gereği balayı paketlerinden yararlanabilmek için evlilik cüzdanının gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle evlilik tarihinden başlayan ilk bir ay süresince belge gösterimi bir şarttır. Yeni evli çiftlerin check – in yapmaları balayı konseptine dâhil olmalarını sağlamaktadır. Üstelik çiftler, otel müsait ise konuşulan zamandan daha erken giriş işlemlerini halledebilmektedir. Aynı şekilde çıkışlarını geçe almak isteyen çiftlerin balayı tatillerini uzatmaları da sağlanmaktadır.

Balayı çiftleri otelin eşsiz güzellikteki kum plajında denize girebilmektedir. Ayrıca otel su sporları bakımından da farklı alternatiflere sahiptir. Tesisin balayı çiftleri için otel isimleri açısından adını duyurmasında havuzunun güzelliği de etkili olmuştur. Açık ve kapalı olmak üzere farklı havuzları bulunan tesis su kaydıraklarını da kullandırmaktadır. Yeni evli çiftlerin tatil boyunca spor yapmaları da mümkündür. Spor için klasik doğa yürüyüşleri tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra otel; tenis, kano, masa tenisi, plaj voleybolu gibi olanakları da sunmaktadır. İsteyen çiftler dalış okulu aktivitelerine katılım sağlayarak eğitmenler eşliğinde denizin altını keşfedebilmektedir. Eğitmenler her dakika öğrencilerin yanlarında bulunduğundan olası tehlikelerin önüne geçilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir