Kaçırılmayacak Balayı Fırsatları ve Eğlenceleri7

En İyi Balayı Otellerinde Önerilen İsimler

Balayı tatilinizde her şey dâhil hizmet veren en lüks, en iyi balayı otellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz süresince rahat, huzurlu ve romantik bir tatil avantajı yakalayacaksınız. Ancak her çift balayı konusunda planlı gitmediği için istedikleri memnuniyeti almaları ne yazık ki mümkün olmamaktadır. İstediğiniz şekilde ya da hayal ettiğiniz bir türde balayı gerçekleştirmek için erken rezervasyon imkânlarını değerlendirilmelisiniz.

En iyi balayı otelleri konsept olarak farklı alanlarda kendilerini geliştirmişlerdir. Balayı tercihleriniz sıcak bölgelerde deniz ve kum ile iç içe bir tatilse Fethiye yöresini mutlaka listenize eklemelisiniz. Keşfedilmemiş pek çok güzelliği bulunduran Fethiye; Sun City Hotel Beach Club ile misafirlerini ağırlıyor. Denize oldukça yakın olan otel aynı zamanda her şey dâhil olması ile balayı çiftleri için de aileler için de uygun fiyatlar çıkarabiliyor Böylece tesisin hem hizmetleri hem de mimari tasarımındaki şıklık en iyi otel isimlerinden biri haline gelmesini sağlıyor.

En İyi Otellerde Elde Edilen Fırsatlar

Balayı tatili için Sun City Hotel Beach Club kararına varan çiftler odalarına gelen ikramlarla şımartılıyor. Bunun yanı sıra otelin kendi imkânları da çiftlerin sakin şekilde vakit geçirmelerini garantileniyor. Otel Ölüdeniz ‘e sadece 150 metre uzaklığında. Üstelik otelin Ölüdeniz ‘de kendine özel bir plajı da bulunmakta. Bu sayede balayı çiftleri kalabalıktan uzak ve rahat bir şekilde güneşlenip suyun tadını çıkarabiliyor. Denize girmek istemeyen çiftler otelin oldukça temiz olan havuzunda vakitlerini geçirebiliyor.

Balayı süreleri boyunca keyifli vakit geçirmek yeni evli çiftlerin elinde. En iyi balayı otelleri arasında önemli bir yere sahip olan tesiste aktivite kataloğu bir hayli geniş. Balayı çiftleri özellikle sportif alanda kendilerini geliştirebiliyor. Basketbol alanlarında geçirilen vakit çiftlerin eğlenceli müsabakalar yapmasını sağlıyor. Ayrıca tesiste gündüzler havuzda farklı yarışmalar düzenleniyor. Çift halinde de tekli olarak da katılım sağlanabilen yarışmalar renkli görüntülerle sonlanıyor. Otel aktiviteleri arasında balayı çiftlerinin en çok katılım sağladıklarından biri de dalış okulu. Gerekli eğitimlerini tamamlayan çiftler denizin altındaki güzellikleri keşfetmeye çıkabiliyor.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir