Kaçırılmayacak Balayı Fırsatları ve Eğlenceleri2

Balayı Otellerinde Rezervasyon ve Hizmetler

Balayı tatili çiftlerin hayatlarını birleştirmelerinin hemen ardından çıkılan tatillerdir. Çiftlerin kimisi tatil boyunca huzurlu bir dinlenme hayal etmektedir. Kimi çiftler ise çeşitli aktivitelerle eğlenmek istemektedir. Bu alanda ortak nokta ise en lüks, en iyi balayı otellerinde unutulmaz bir balayı geçirmek olarak kendini göstermektedir.

Ülkemiz gerek balayı tatili bakımından gerek aile tatilleri bakımından farklı alternatifleri bünyesinde bulunduran nadir ülkelerden biridir. Bu sayede balayı çiftleri aradıkları özellikteki otellerde erken rezervasyon yaparak istedikleri imkanları uygun fiyatlar üzerinden elde edebilmektedir. Balayı tatillerinde deniz, kum ve güneş üçlüsünden vazgeçmeyen çiftlerin büyük bir kısmı rotalarını Antalya’ya çevirmektedir. Limak Lara De Lexe Hotel Resort, ultra her şey dahil hizmetleri ile en iyi balayı otellerinden biri olarak gösterilmektedir. Otel, özellikle erken rezervasyon yaptıran balayı çiftleri için bir hayli indim yapmaktadır. Üstelik standart olarak verilen balayı olanaklarının tamamı erken rezervasyon avantajından istifade eden çiftler tarafından da kullanılabilmektedir.

Balayı Çiftleri İçin Özel Hizmetler

Şehrin merkezinde olan otel isimleri arasında da ilk sıralarda bulunan tesis, balayı çiftleri için de diğer ziyaretçileri için de güler yüzlü hizmet anlayışına sahiptir çiftler, otelin imkânları ile müsait olduğunda üst seviyelerde bulunan bir başka odaya geçiş yapabilmektedir. Otel, aynı zamanda balayı çiftleri için odaya şarap ya da meyve sepeti gibi ikramlarda bulunmaktadır. Üstelik kahvaltıları odalarına da gönderilebilen balayı çiftlerinin aşağı inmelerine gerek yoktur. Bu sayede güne merhaba diye çiftler, odalarının muhteşem manzarası eşliğinde baş başa, romantik bir kahvaltı da yapabilmektedir.

Balayı otelleri çiftlerin ikili ya da tekli olarak katılabilecekleri farklı aktiviteler ile de konuşulmaktadır. Çiftler otel tercihlerini Limak Lara De Lexe Hotel Resort olarak yaptıklarında; dalış okulu, basketbol, dart, aerobik, oyun salonu, bilardo salonu ve daha pek çok farklı aktiviteye katılım sağlayabilmektedir. Bunların yanı sıra otelde kapalı ve açık havuzlar da yer almaktadır. kapalı havuz ısıtmalı, tatlı sulu ve jakuzi bölümleri olan sistemlerden meydana gelmektedir. Dış alanda ise dokuz kaydırağı olan büyük bir havuz vardır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir