Balayı Otellerinde Huzurlu Balayı Tatilleri

Yapılan araştırmalara göre yeni evlenen çiftler balayı tatili için sakinliği tercih ediyor. Bu sayede çiftler düğün hazırlıkları sırasında stresle dolu geçirdikleri ayları, balayı tatillerinde tamamen vücutlarından atıyor. Türkiye, doğal güzellikler açısından oldukça zengin olduğu için balayı tatilleri listesi de bir hali uzundur. Çiftlerin, balayı tatillerini nikâh tarihlerini belirlemelerinden sonra ayarlamaya başlamaları, uzun listelerden istenen otellerin bulunmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede her yeni evli çift en lüks, en iyi balayı otellerinde adeta rüya gibi bir balayı geçirebilmektedir.

Balayı için bazı oteller mevsim fark etmeksizin tercih dilebilmektedir. Ng Sapanca Wellness & Convention da bunlardan biridir. Otelin olanaklarının mevsimlere göre yenilenmesi, orman içerisinde memnuniyet garantili bir balayı geçirilmesini sağlamaktadır. Yarım pansiyon olan otel, özellikle spor tesisleri ve Spa olanakları ile beğeni toplamaktadır. Verilen hizmetlerin beş yıldızlı olması ise Ng Sapanca’yı en iyi balayı otellerinden biri haline getirmiştir.

Huzur Dolu Bir Balayı

Balaylarını yeşillikler içerisinde geçirmek isteyenler için oldukça iyi bir tercih olan Ng Sapanca, balayı otel isimleri listesinde de yukarı sıralarda bulunmaktadır. Öncelikle otelin Spa merkezi oldukça kalitelidir. İşlerinde profesyonel olan kişiler tarafından yapılan masajların rahatlatıcı ve tedavi edici özellikleri bunmaktadır. Üstelik tek kişilik masaj odaları, buhar odaları, aromaterapi, macera duşları, vücut bakım odaları, otelin ekstra imkanları arasında yer almaktadır. İsteyen balayı çiftleri otelin açık veya kapalı havuzlarından da istifade edebilmektedir.

Balayı otellerinden beklenen romantik anlar otelin özel hizmetleri ile sağlanmaktadır. Çiftlerin odaları özel şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca balayı çiftleri tatilleri boyunca kahvaltılarını odalarına gelen servis ile yapabilmektedir. Spa indirimi, odaya gazete servisi ve meyve – şarap ikramı balayı çiftlerine sağlanan olanaklardan sadece birkaçıdır. Üstelik otel orman ile iç içe bir alanda bulunmaktadır. Böylece yeni evli çiftler sabah ya da akşam yürüyüşlerine çıkabilmektedir. Temiz hava eşliğinde spor yapmak isteyen çiftler ise otelin spor sahalarından istedikleri kadar yaralanabilmektedir. Otelin içerisinde spor sahalarına ek olarak, kullanıma açık ekstra bir Fitness Center yer almaktadır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir